"Cheer: I-Feel-Like-I'm-Fixin'-To-Die Rag" ("Речівка: я почуваюся так, ніби мені суджено померти") - антивоєнна пісня гурту "Сountry Joe and the Fish" ("Кантрі Джо та Риба"), яку разом із гуртом співала майже півмільйонна аудиторія знаменитого рок фестивалю Вудсток (1969).
Показаны сообщения с ярлыком Сountry Joe and the Fish. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком Сountry Joe and the Fish. Показать все сообщения
вторник, 26 апреля 2011 г.
Стівен Кінг "Під Куполом": "Сountry Joe and the Fish" - "Cheer: I-Feel-Like-I'm-Fixin'-To-Die Rag"
"- Каро мертва? - голос у нього звучав низько, хрипло. "Так, ніби він вигорлав свій голос ще на Вудстоку, скандуючи "Речівку" разом з "Рибою", і голос так ніколи більше йому й не повернувся" - подумала Лінда. - Вона насправді померла?"
"Cheer: I-Feel-Like-I'm-Fixin'-To-Die Rag" ("Речівка: я почуваюся так, ніби мені суджено померти") - антивоєнна пісня гурту "Сountry Joe and the Fish" ("Кантрі Джо та Риба"), яку разом із гуртом співала майже півмільйонна аудиторія знаменитого рок фестивалю Вудсток (1969).
"Cheer: I-Feel-Like-I'm-Fixin'-To-Die Rag" ("Речівка: я почуваюся так, ніби мені суджено померти") - антивоєнна пісня гурту "Сountry Joe and the Fish" ("Кантрі Джо та Риба"), яку разом із гуртом співала майже півмільйонна аудиторія знаменитого рок фестивалю Вудсток (1969).
Подписаться на:
Сообщения (Atom)