Показаны сообщения с ярлыком Dick Curless. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком Dick Curless. Показать все сообщения

воскресенье, 20 мая 2012 г.

Стивен Кинг "Жребий (Салимов Удел)": Dick Curless "Bury the Bottle with Me"

"...— Большой ему от меня привет, сказал Делл, укладывая газету под стойку. Попозже она станет гвоздем вечера. — Страсть как жалко услышать про такое.
На полпути к дверям Флойд приостановился и как бы в пространство сказал:
— На пиках повесили, да? Бог свидетель, хотел бы я добраться до детишек, которые это сделали.
— Поклонники дьявола, — сказал Делл. — Я бы ни капли не удивился. Не знаю, что нынче вселяется в людей. Флойд ушел. Парнишка Брайант опустил в музыкальный автомат еще десять центов, и Дик Корлесс запел «Похороните с бутылкой меня»..."


пятница, 13 января 2012 г.

Стівен Кніг "Повна темрява без зірок: Нормальний шлюб": Dick Curless "Tombstone Every mile"

"...- Ну, - промовив Рамзі, ставлячи чашку й несвідомо почавши терти собі болючу ногу, - простий факт полягає в тому, що я сподівався спровокувати того парубка. Тобто я хочу сказати, що в нього на руках була кров жінки та двох дітей, отже, я відчував себе в праві зіграти трохи брудно. І це подіяло. Він кинувся навтьоки, а я за ним, прямісінько до Гейнсвілського лісу, де. як співається в пісні, могильний камінь на кожній милі. І ми обидва там-таки й розбилися, на повороті Відбійний віраж - він урізався в дерево, а я в нього. Звідти я й отримав таку ногу, не кажучи вже про сталевий стрижень у мене в шиї..."
© Stephen King, 2010
© Hemiro Ltd, видання українською мовою, 2011
© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля, 2011



Образ небезпечної дороги повз Гейнсвілський ліс С.Кінг запозичив з хіта 1965 року уродженця Мейну, "барона музики кантрі" Діка Керлесса (Dick Curless: 1932 - 1995) - "Могильний камінь на кожній милі" ("Tombstone Every mile")