Показаны сообщения с ярлыком Blind Boys of Alabama. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком Blind Boys of Alabama. Показать все сообщения

понедельник, 18 апреля 2011 г.

Стівен Кінг "Під Куполом": Blind Boys of Alabama

"...Та все гаразд було; бідний дядечко їхав  усього лиш зі швидкістю двадцять миль, і Моттонська дорога лежала попереду порожня. Стиха грало радіо, по РНГХ "Сліпі Хлопці з Алабами" співали "Солодку надію Небес"