Показаны сообщения с ярлыком Guns N' Roses. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком Guns N' Roses. Показать все сообщения

четверг, 25 августа 2016 г.

Стівен Кінг "Ур": Guns N' Roses "Paradise City"


"...Вони разом спустилися сходами й стали на хіднику перед будинком Веслі. Мейн-стрит була практично порожня. Вітер стогнав під дахами будівель і шурхотів на тротуарах пізньоосіннім листям. Трійця п’яних студентів наспотички брела до гуртожитку, виспівуючи щось віддалено схоже на "Райське містечко"*..."

* "Paradise City" - пісня американського рок-гурту "Guns N' Roses"


среда, 25 апреля 2012 г.

Стивен Кинг "Темная половина": Guns N' Roses

"...Она долезла до площадки второго этажа. Из квартиры Шульмана неслись завывания «Ганз-н-Роузес». «Заглуши свой… ПЛЕЕР!» — завизжала она на самых верхних нотах… а когда Доди Эберхарт подымала крик до максимального децибельного уровня, начинали трескаться стекла, глохли малые дети и собаки падали замертво...."