Показаны сообщения с ярлыком Toby Keith. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком Toby Keith. Показать все сообщения

среда, 24 августа 2016 г.

Стівен Кінг "Вісімдесят перша миля": Toby Keith, Led Zeppelin

"...Один легковик проїхав на південь, потім інший. Через причеп вони не побачили жінки, яка вже була наполовину всередині, наполовину знадвору деформованого універсала, як той Братчик Кролик, що загруз у Смоляному Опудальці. Не почули вони й її криків. Один водій слухав Тобі Кіта, інший - "Лед Зеппелін". Обидва свій стиль поп-музики полюбляли вмикати гучно. Її почув Піт Сіммонс у ресторані, але ніби з далекої відстані, наче якесь згасаюче відлуння. У нього стрепенулись повіки. Потім крики припинились..."

Toby Keith

Led Zeppelin

среда, 16 апреля 2014 г.

Стівен Кінг "Доктор Сон": Toby Keith


"...Ключ стирчав у замку запалювання. Крук завів двигун і враз ковбойським голосом Тобі Кіта заревло радіо: "Господи, бережи Америку, та наливайте ж пиво"*. Крук  потягнувся його вимкнути  і тієї ж миті в його очах вибухнуло жахливе біле світло..."

* Toby Keith (нар. 1961 р.) - зірка кантрі-музики і кіноактор, пивні і патріотичні теми присутні в багатьох його піснях, до яких зазвичай знімаються сповнені ядучого "мугирського" гумору і водночас сентиментальні сюжетні відеокліпи.