Показаны сообщения с ярлыком Dead Milkmen. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком Dead Milkmen. Показать все сообщения

воскресенье, 17 мая 2015 г.

Стівен Кінг "Відродження": Dead Milkmen


"...Вийшов Мукі.
— Джеймі, вони рвуться в бій. Хочеш, я пущу їм звук? Пересрати все я точно не зможу, бо порівняно з цими чуваками навіть «Мертві молочники»* звучать як «Бітлз».
Таке цілком могло бути, але вони заплатили за свій запис готівкою.
— Ні, я зараз прийду. Скажи їм, ще дві хвилини.
Він зник..."

* «Дед Мілкмен» («Мертві молочники») — американський сатиричний панк-рок-гурт, сформований 1983 р.


вторник, 26 апреля 2011 г.

Стівен Кінг "Під Куполом": "Stalag 17", "Dead Milkmen"

"..Між ними на капоті моторного відсіку примостилася Норрі, міцно стискаючи в руках свій скейтборд, усіяний наліпками з логотипами давно забутих панк-гуртів на кшталт "Мертвих молочарів" чи "Шталаг-17"




"Stalag 17" (1980-1987) північноірландський анархо-панк-гурт, який запозичив назву нацистського табору для військовополонених, що існував на території Австрії в роки Другої світової війни. "Dead Milkmen" (1983-1995) - американський панк-гурт із міста Філадеьфія.